Hasičský rok s Kozlem

Pivo

Aktuality

ŠŤASTNÉ A VESELÉ PLESY / 20.12.2019

PLESOVÁ SEZÓNA S KOZLEM

Plánování hasičských bálů je v plném proudu a ve Velkých Popovicích Vám opět můžeme pomoci. Letos jste zorganizovali již stovky plesů nebo hasičských bálů a rádi bychom Vás informovali, že i pro nadcházející týdny máme pro Vás připraveny výhody v podobě plesových HAPPY DAYS tak, abyste mohli akci zaregistrovat třeba již do konce letošního roku a měli výrazně větší šanci, že Floriány navíc připlují na Váš účet.

NOVÉ ŠŤASTNÉ DNY PRO HASIČE OD 20. 12. 2019 AŽ DO KONCE LEDNA 2020.

Prvních 300 sborů, které ve vyhlášené Šťastné dny zaregistrují alespoň 4x 50L KEG piva Kozel na připravovanou akci, získá navíc bonus 100 Floriánů, které mu budou připočteny ihned po zaslání daňového dokladu o zaplacení objednaných sudů piv. O připsání Floriánů rozhodují čas registrace akce na www.hasicskyrokskozlem.cz, splnění počtu objednaných sudů a povinnost zaslat doklad o úhradě piv do 29. 2. 2020. Přehled SDH, které získaly 100 Floriánů navíc bude zveřejněn na webu programu.

Akce platí ve velkoobchodech uvedených zde. (http://hasicskyrokskozlem.cz/kam-pro-kozla)

Registrujte akci na www.hasicskyrokskozlem.cz, navštivte vybraný velkoobchod a soutěžte o Floriány navíc!

Provoz infolinky programu Hasičský rok s Kozlem bude přerušen od 21. prosince 2019 až do 2. ledna 2020. Veškeré nové akce můžete registrovat přes web, případně doregistrovat v novém roce.

Dobrou volbu při plánování hasičských plesů, krásné Vánoce a šťastný nový rok přeje Velkopopovický Kozel.

 

 


VÁNOČNÍ PROVOZNÍ DOBA / 13.12.2019

Provoz infolinky programu Hasičský rok s Kozlem bude přerušen od 21. prosince 2019 až do 2. ledna 2020. Veškeré nové akce můžete registrovat přes web, případně doregistrovat v novém roce.

Děkujeme za pochopení!

VÁŠ HRSK TÝM


LOSOVAČKA O 10 SUDŮ PIVA / 09.12.2019

Vážení dobrovolní hasiči,

rádi bychom ještě jednou poděkovali všem, kdo vyplnili dotazník a pomohli nám v přípravě programu na rok 2020. A protože nedílnou součástí akce byla i losovačka o 10 sudů piva Kozel světlý, zveřejňujeme sbory, které vítězně prošly  losovacím osudím: SDH Pikov, SDH Moravec, SDH Svoboda, SDH Havířov, SDH Čechtín, SDH Petrůvka, SDH Svatá Maří, SDH Nedakonica a bonus za losy navíc získal SDH Daměnice v podobě výhry dvou sudů.

Přejeme hodně zdaru při organizaci nejbližších akcí!

Váš Hasičský rok s Kozlem Tým


HRSK / 16.10.2019

Velkopopovický Kozel podporuje dobrovolné hasiče již 17 let. V rámci našeho programu Hasičský rok s Kozlem bychom Vám chtěli nabídnout nové produkty a zážitky, které lze za body v programu pořídit. A jelikož program děláme pro Vás, chtěli bychom se Vás zeptat, s čím jste v programu spokojeni, co Vám v něm chybí, anebo co byste rádi zlepšili. Za vyplněný dotazník Vám připíšeme 100 FLORIÁNŮ na Váš účet v hasičském roku s Kozlem!       

Dotazník prosím vyplňte ZDE

100 FLORIÁNŮ & LOSOVAČKA o 10 sudů piva!

Kromě odměny za vyplněný dotazník máme pro všechny sbory dobrovolných hasičů, které se ankety zúčastní, připravenu speciální LOSOVAČKU o celkem 10x 30L KEG piva Kozel světlý. Šťastným výhercům v prvním týdnu v prosinci 2019 doručíme poukaz na odběr výše uvedeného sudu se standardní platností 90 dnů.

BUĎTE RYCHLÍ A ZÍSKEJTE VÍCE DO LOSOVAČKY!

Pro prvních 500 sborů, které odešlou řádně vyplněný dotazník Hasičský rok s Kozlem, máme připraveny další losy navíc, které zdvojnásobí vaši šanci na výhru jednoho z deseti sudů piva.

NAKUPUJTE A VYHRAJTE PIVO!

Za každý doložený nákup piva Kozel 4x 50L KEG získáte los navíc. Pokud budete rychlí a chytří, vaše šance na výhru se ztrojnásobí.

Akce se můžete zúčastnit v termínu od 16.října 2019 do 15. listopadu 2019!

Akce platí ve velkoobchodech uvedených zde. (http://hasicskyrokskozlem.cz/kam-pro-kozla)

Více informací naleznete na www.hasicskyrokskozlem.cz  Navštivte vybraný velkoobchod a získejte Floriány navíc!

 

Nezapomenutelný Halloween a krásné babí léto přeje Velkopopovický Kozel.


PROSLAVTE SVŮJ SBOR NA TV OBRAZOVKÁCH! / 15.08.2019

Chcete proslavit svůj sbor na televizních obrazovkách? Velkopopovický Kozel shání dobrovolné hasiče do chystaného seriálu, do rolí – překvapivě – dobrovolných hasičů. Pokud jste členy jednotky, a máte zájem svůj sbor proslavit před celou zemí, pak je to pro vás jedinečná příležitost, která se nebude jen tak opakovat!

Co pro účast v seriálu musíte udělat? Abyste se stali slavnými, stačí zaregistrovat jakoukoli akci, na kterou zakoupíte 4 sudy 50 l KEG Velkopopovického Kozla, a to nejpozději do 6. 9. 2019 včetně zaslání dokladu o nákupu, a hlavně nám poslat fotografie vašeho sboru, jak si poctivého Kozla vychutnáváte po dobře odvedené práci. Sbor s nejkreativnější fotkou dostane jedinečnou možnost objevit se na televizních obrazovkách. Do hry budou zařazeny všechny SDH, které do výše uvedeného data doručí fotogalerii i doklad o zaplacení 4 sudů piva na e-mailovou adresu provozovatele programu Hasičský rok s Kozlem.

Doklady o zaplacení a soutěžní fotky zasílejte na hasici@motyl.cz.
Nejlepší fotografie budou zveřejněny na www.hasicskyrokskozlem.cz.
O vítězi rozhodne nezávislý tým Hasičského roku s Kozlem.


Tak neváhejte, užijte si poctivého Kozla a hlavně, fotografujte a posílejte svoje zážitky!

 


SLAVÍME DEN KOZLA A VY HO OSLAVTE S NÁMI! / 29.05.2019

VYUŽIJTE HAPPY DAYS PRO SBORY DOBROVOLNÝCH HASIČŮ OD 1.6. do 8.6. 2019 A ZÍSKEJTE FLORIÁNY NAVÍC!

Prvních 100 sborů, které ve vyhlášený šťastný den zaregistrují alespoň 4x 50L KEG na připravovanou akci, získá navíc bonus 100 Floriánů, které mu budou připočteny ihned po zaslání daňového dokladu o zaplacení objednaných sudů piv. O připsání Floriánů rozhodují čas registrace akce na www.hasicskyrokskozlem.cz, splnění počtu objednaných sudů a povinnost zaslat doklad o úhradě piv do 30. 6. 2019. Přehled SDH, které získaly 100 Floriánů navíc bude zveřejněn na webu programu v průběhu července 2019.

Akce platí ve velkoobchodech uvedených zde.

Registrujte akci na www.hasicskyrokskozlem.cz, navštivte vybraný velkoobchod a soutěžte o Floriány navíc!

OSLAVTE DEN KOZLA!

Zveme Vás na 27. ročník Dne Kozla do Velkých Popovic, letos se uskuteční 8.6.2019 a vlakem se dostanete až do pivovaru!

Letos v pivovaru oslavujeme 145. narozeniny a Den Kozla je ideální příležitost připít si na zdraví se všemi kozlími fanoušky. Návštěvníci se budou moci zapojit do narozeninové tomboly o hodnotné ceny, jejíž výtěžek věnujeme Velkým Popovicím na výstavbu lávky přes potok u Klášterního rybníka.

V rámci speciálních prohlídek "Po stopách sládka" uvidíte místa v pivovaru, kam smrtelníci běžně nemůžou, ochutnáte slady a na konci samozřejmě nebude chybět ochutnávka našeho poctivého piva.

 V průběhu celého dne budou navíc na několika místech areálu pivovaru k vidění i ukázky jiných tradičních řemesel – své umění přijedou předvést například skláři z Nového Boru. O zábavu se postarají také kozlíci na chůdách a umělci, kteří budou hrát přímo mezi lidmi.  

Návštěvníkům Dne Kozla chceme dopřát nejlepší pivní zážitek, a proto si letos poprvé budete moci dát perfektně načepované pivo do skla od mistrů výčepních – což je na takto velké akci rarita.  A ochutnat budete moci i novinku – Mistrův Karamelový ležák. Kromě něj si můžete připít také nefiltrovaným Velkopopovickým Kozlem Černým, oblíbeným Kozlem 11, který bude čepovaný ve vybraných stáncích přímo z tanku nebo Mistrovým ležákem.

Budete tak mít jedinečnou možnost svézt se vlakem z Prahy přímo do pivovaru a stejným spojem pak večer zpátky do Prahy. Kromě vlaku pojedou tradičně i autobusy z vlakového nádraží v Stránčicích.  Podrobnější informace budou zveřejněny na www.denkozla.cz.

Den Kozla se koná v areálu pivovaru ve Velkých Popovicích v sobotu 8. června od 9:00 hodin a vstup je zdarma. Těšíme se na vás ve Velkých Popovicích!

PROGRAM:

HLAVNÍ PÓDIUM

MODERUJE: Dalibor Gondík

09:00 – 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 – 12:00 Helemese
13:00 – 14:00 YOYO Band
15:15 Slavnostní přípitek
16:00 – 17:00 David Koller
17:15 Losování tomboly
18:15 – 19:14 Mňága a Ždorp

BLANÍK PÓDIUM

12:00 – 13:30 Cross Country
14:30 – 15:30 Jablkoň
17:00 – 18:00 COP

PO CELÝ DEN V PROSTORÁCH AREÁLU:

Kozlíci na chůdách, harmonikář, pianista, dechovka, Já písnička duo, Švandabanda trio, Moravská muzika Veselica, stánky, řemesla, prohlídky pivovaru, speciální narozeninová tombola a hlavně výborné pivo.


ŠŤASTNÉ VELIKONOCE SE VYPLATILY 34 SBORŮM / 07.05.2019

Dobrý plán a skvělé načasování objednávky se vyplatily celkem 35 SDH během letošních Velikonoc. Připraveným štěstí přeje, a tak jsme rozdali 3500 Floriánů navíc, když jeden ze šťastných sborů dokázal realizovat hned 2x plnohodnotný nákup v rámci Happy days!

100 Floriánů jsme mohli připsat na účty následujících sborů:

SDH Kunovice, SDH Hluboká u Borovan, SDH Kostelní Lhota, SDH Pařezov, SDH Hubíles, SDH Frahelž, SDH Dolní Bezděkov, SDH Bežerovice, SDH Bavorovice, SDH Prštné, SDH Sobělice, SDH Svojšovice, SDH Ratiboř, SDH Miřetice, SDH Vitějovice, SDH Martinice u Sedlčan, SDH Vysoké Veselí, SDH Stoklasná Lhota, SDH Babice, SDH Nesvačily, SDH Stéblová, SDH Kněžice, SDH Branišov, SDH Komárovice, SDH Zdoňov, SHD Orlov, SDH Maršovice, SDH Práče, SDH Stranná, SDH Horosedly u Čkyně, SDH Zdíkov, SDH Rabyně, SDH Žďárky, SDH Lhota u Vsetína 

Blahopřejeme a děkujeme hasičům za příkladnou spolupráci!


A JE TO TADY! / 03.05.2019

Slíbili jsme podporu v rámci plesové sezóny a rádi bychom pochválili příslušníky sborů, kteří opět skvělým a profesionálním způsobem získali Floriány navíc. Celkem jsme za plesy rozdali 1 300 Floriánů, a to sborům v následujících městech a obcích: Nekoř, Nezdenice na Šumavě, Němčice n. Hanou, Daměnice, Rožďalovice, Rožnov p. Radhoštěm, Třebětice, Černín, Horní Lhota, Tisová, Dolní Pustevna, Nová Dědina, Janovice. A protože víme, že nemalou část práce při organizaci plesů odvádějí členky hasičský sborů a manželky hasičů, děkujeme tímto i jim za vynikající práci a těšíme se na další akce s Floriány navíc.


DEN SVATÉHO FLORIÁNA / 29.04.2019

PŘÍPRAVY NA ČARODEJNICE VRCHOLÍ A JIŽ TU MÁME NOVOU MOŽNOST JAK ČERPAT VÍCE A VÍCE FLORIÁNŮ ZDARMA!

Den Svatého Floriána si tradičně připomínáme 4. května a ani letos ve Velkých Popovicích nechceme zůstat pozadu. Při objednávce 4x 50L KEG získáte hned 200 Floriánů navíc!


Jeden sud piva navíc!

Celkem čtyřikrát v průběhu měsíců duben až červen vyhlásíme ŠŤASTNÉ DNY, ve kterých budou mít sbory dobrovolných hasičů na www.hasicskyrokskozlem.cz možnost získat až 400 Floriánů v celkové hodnotě 50ti litrového sudu piva Velkopopovický Kozel Světlý.

Den Svatého Floriána:

ŠŤASTNÝ DEN jsou nyní vyhlášen na 4. květen 2019!

Prvních 100 sborů, které ve vyhlášený šťastný den zaregistrují alespoň 4x 50L KEG na připravovanou akci, získá navíc bonus 200 Floriánů, které mu budou připočteny ihned po zaslání daňového dokladu o zaplacení objednaných sudů piv. O připsání Floriánů rozhodují čas registrace akce na www.hasicskyrokskozlem.cz, splnění počtu objednaných sudů a povinnost zaslat doklad o úhradě piv do 31. 5. 2019.  Přehled SDH, které získaly 200 Floriánů navíc, bude zveřejněn na webu programu v průběhu června 2019.

Akce platí ve velkoobchodech uvedených zde.

Registrujte akci na www.hasicskyrokskozlem.cz, navštivte vybraný velkoobchod a soutěžte o Floriány navíc!

Hodně zdaru a báječnou oslavu dne Sv. Floriána přeje Velkopopovický Kozel.

 

 


PŘIPRAVTE SE S KOZLEM NA VELIKONOCE / 08.04.2019

ŠŤASTNÉ DNY PRO CHYTRÉ HASIČE

Také u nás ve Velkých Popovicích slavíme Velikonoce, vážíme si pomoci hasičů při organizaci lidových oslav přicházejícího jara a rádi bychom toto úsilí odměnili Velikonočními Floriány.

Jeden sud piva navíc!

Celkem čtyřikrát v průběhu měsíců duben až červen vyhlásíme ŠŤASTNÉ DNY, ve kterých budou mít sbory dobrovolných hasičů na www.hasicskyrokskozlem.cz možnost získat až 400 Floriánů v celkové hodnotě 50ti litrového sudu piva Velkopopovický Kozel Světlý.

Velikonoce:

ŠŤASTNÉ DNY jsou nyní vyhlášeny na 10. – 17. duben 2019!

Prvních 100 sborů, které ve vyhlášený šťastný den zaregistrují alespoň 4x 50L KEG na připravovanou akci, získá navíc bonus 100 Floriánů, které mu budou připočteny ihned po zaslání daňového dokladu o zaplacení objednaných sudů piv. O připsání Floriánů rozhodují čas registrace akce na www.hasicskyrokskozlem.cz, splnění počtu objednaných sudů a povinnost zaslat doklad o úhradě piv do 30. 4. 2019. Přehled SDH, které získaly 100 Floriánů navíc bude zveřejněn na webu programu v průběhu května 2019.

Akce platí ve velkoobchodech uvedených zde.

Registrujte akci na www.hasicskyrokskozlem.cz, navštivte vybraný velkoobchod a soutěžte o Floriány navíc!

Krásné Velikonoce a klidné prožití svátků jara přeje Velkopopovický Kozel.


HASIČSKÁ PLESOVÁ SEZÓNA / 24.01.2019

Vážení dobrovolní hasiči,

plesová sezóna bude brzy v plném proudu a ve Velkých Popovicích Vám s ní chceme pomoci. Pořádáte hasičský ples a nevíte jaké sehnat dárky do tomboly?

Při koupi třech 50l sudů Kozel získáte set atraktivních dárků a tombolu budete mít o to bohatší. V balíčku je deka, zimní rukavice, čepice, 2x 4pack Birell.

Při žádosti o ceny v obchodech stačí nakoupit tři 50l sudy, v dotazníku na prodejně vyznačit, že o akci víte z Hasičského roku s Kozlem a dárky jsou vaše. Ušetřete si nervy se sháněním dárků. Z Popovic přejeme, ať se ples poctivě povede.

Akce platí ve velkoobchodech uvedených zde. Dárky můžete čerpat do vyčerpání zásob.

Pokud zašlete fotky z registrovaného plesu na e-mail hasici@motyl.cz a dáte souhlas k jejich zveřejnění na www.hasicskyrokskozlem.cz nebo FB profilu Velkopopovický Kozel, získáte dalších 100 Floriánů jako bonus.

Registrujte ples na www.hasicskyrokskozlem.cz, navštivte vybraný velkoobchod, získejte dárky na tombolu a Floriány navíc!

 


VÍTEJTE V ROCE 2019 S KOZLEM / 03.01.2019

PLESOVÁ SEZÓNA ZAČÍNÁ

Abyste mohli využít maximální komfort při organizaci Vašeho hasičského plesu, nezapomeňte zaregistrovat akci zde na webu a získat nové Floriány pro další využití.

Přejeme Vám nezapomenutelné plesové zážitky a úspěšný rok 2019 s Hasičským rokem s Kozlem.

 

 


VÁNOČNÍ PROVOZNÍ DOBA / 28.11.2018

Provoz infolinky programu Hasičský rok s Kozlem bude přerušen od 21. prosince 2018 až do 2. ledna 2019.

Veškeré nové akce můžete registrovat přes web, případně doregistrovat v novém roce.

Děkujeme za pochopení!


VÝPADEK REGISTRACÍ / 15.03.2018

Omlouváme se Vám za potíže s registacemi sborů a akcí. Vznikl technický problém na registračních formulářích.

Na odstranění problému usilovně pracujeme.

Děkujeme za pochopení.


SDH Kolešov si prohlédli pivovar / 03.02.2018

Odměnu z vánoční soutěže "O Kozlovu vánoční zbrojnici" si užili dobrovolní hasiči z Kolešova, kteří navštívili v únoru pivovar ve Velkých Popovicích.

"V sobotu 3. 2. jsme uskutečnili kozlí výpravu do pivovaru Velké Popovice v počtu 8 členů. V pivovaru se nás ujala paní Hana Kroupová, která nás provedla a vše vysvětlila. Od zakladatelů, surovin pro vaření piva, varnu, kvašení, sklepy, obrovské ležácké sudy až po stáčírnu. Ochutnali jsme nefiltrované pivo světlé i tmavé.

Po prohlídce pivovaru jsme nemohli opomenout navštívit kozla Oldu. Poté došlo na školu čepování a ochutnávku. Pan Jiří Růžička vysvětlil zásady správného čepování piva a předvedl nám jeho různé způsoby. Nasledně si každý načepoval svá piva a obdržel potvrzení o absolování Kozlovy školy čepování s Kozlovým výučním listem.

Tak máme v obci dalších osm výčepních, ovšem na pana Růžičku nemáme.                                                                    

Bylo to poučné a příjemně strávené odpoledne.                                                                   

Děkujeme paní Kroupové i panu Růžičkovi za jejich profesionální přístup a poučný výklad."   

  

  

         

         

  

  

                                                                                         


Hasiči z Debrníku v pivovaru / 17.01.2018

Další vítězný sbor, tentokrát v soutěži "Zvedni výtoč a vyhraj" navštívil velkopopovický pivovar. SDH Debrník si to v pivovaru náramně užili.

"Musíme vám velmi poděkovat, protože to byl pro náš hasičský tým velký zážitek. Návštěva byla jak zajímavá díky prohlídce, tak i své historii pivovaru, ale taky díky praktickým radám, jak se pivo má točit opravdu profesionálně. K prohlídce byli degustace piv a následně večerní posezení v restauraci Kozlovna, kde na nás čekalo velmi dobré pohoštění.

Jsme Vám tedy za tuto výherní akci velmi vděční a jakmile bude další takováto akce, určitě budeme pít tolik piva, abychom to opět vybojovali. :)"

    

    

                                  

    
 


SDH Telč navštívil pivovar / 09.01.2018

Vítězný sbor dobrovolných hašiců Telč v soutěži "O Kozlovo nejhezčí hasičské auto" navštívil 4.11.2017 pivovar ve Velkých Popovicích.

"Děkujeme Vám za super zážitek, který jsme díky vaší soutěži prožili. V pivovaru jsme si to užili a něco se i dozvěděli o historii Kozla. Už umíme natočit pivo napoprvé a protože jsme hasiči tak cestu zpět si pamatuje pouze řidič."

   

 


Vánoční provozní doba / 22.12.2017

Provoz infolinky bude přerušen až do 2. ledna 2018.

Veškeré nové akce můžete registrovat přes web případně doregistrovat v novém roce.

Děkujeme za pochopení


Vyhodnocení soutěže "O Kozlovu vánoční zbrojnici" / 22.12.2017

Děkujeme všem za účast v soutěži "O Kozlovu vánoční zbrojnici".

Pořadí výherců

1. místo SDH Kolešov

2. místo SDH Kozmice

3. místo SDH Albrechtice na Vltavou

 

Gratulujeme a budeme vás kontaktovat v novém roce 2018.


PF 2018 / 19.12.2017


Soutěž "O Kozlovu vánoční zbrojnici" / 01.12.2017

Hasičky a hasiči, připravili jsme pro vás prosincovou soutěž

O Kozlovu vánoční zbrojnici

Vyfoťte interiér a exteriér vaší vánočně vyzdobené hasičské zbrojnice a pošlete nám fotky s jejím stručným popisem do 15. prosince 2017 na e-mail: hasici@motyl.cz. 

Od 16. do 20. prosince 2017 bude probíhat veřejné hlasování na stránkách Hasičského roku s Kozlem a je jen na vás a vašem snažení, jakou odměnu si od Velkopovického Kozla dáte pod vánoční stromeček.

HLASOVAT JE MOŽNÉ AŽ DO ČTVRTKA 21. 12. 2017 23:59:59.

Hraje se celkem o 8 sudů Velkopopovického Kozla 11 a Kozlí výpravu do pivovaru.

1. cena - fotka vánoční hasičské zbrojnice s nejvíce hlasy
4x 50l sud Velkopovického Kozla 11 a Kozlí výpravu pro 5 - 10 lidí

2. cena
3x 50l sud Velkopopovického Kozla

3. cena
1x 50l sud Velkopopovického Kozla

Podrobná pravidla a více informací o soutěži naleznete zde nebo na infolince 571 611 160.
 


Vyhodnocení soutěže "Zvedni výtoč a vyhraj" / 14.11.2017

Děkujeme všem, kteří se aktivně zapojili do zářijové soutěže "Zvedni výtoč a vyhraj".

Výherci se stali:

1. místo: SDH Debrník

2. místo: SDH Sběř

3. místo: SDH Hrazená Lhota

 

Vítězové získávají

1. místo – 4x 50l sud Velkopopovický Kozel 11; Kozlí výprava do pivovaru pro 5-10 osob

2. místo – 3x 50l sud Velkopopovický Kozel 11

3. místo – 1x 50l sud Velkopopovický Kozel 11


Výherci soutěže "O Kozlovo nejhezčí hasičské auto" / 05.09.2017

Děkujeme všem, kteří se zapojili do soutěže "O Kozlovo nejhezčí hasičské auto".

Celkem jste rozdali 3 470 hlasů.

 

Vítězi ve veřejném hlasování se stali:

1. místo (825 hlasů)

SDH Telč - TATRA 148

2. místo (818 hlasů)

SDH Rudíkov - TATRA CAS30

3. místo (274 hlasů)

SDH Libíň - OPEL BLITZ

Vítěze bude v nejbližších dnech kontaktovat infolinka Hasičského roku s Kozlem. 


Soutěž "Zvedni výtoč a vyhraj" / 04.09.2017

Prázdniny jsou za námi, ale Hasičský rok s Kozlem stále pokračuje. Nakupte na vaše zářijové akce ještě více piva Velkopopovický Kozel a zapojte se do soutěže

Je to jednoduché!
Registrujte jako doposud vaše hasičské akce a kupujte pivo Velkopopovický Kozel. Na začátku října sečteme vámi nakoupené litry piva, přepočteme je počtem obyvatel vaší obce a první tři nejaktivnější odměníme*. 

Čím více zakoupíte piva Velkopopovický Kozel na vaše akce, tím větší máte šanci na výhru.

Soutěž probíhá od 5. září do 5. října 2017.

Hraje se celkem o 8 sudů Velkopopovického Kozla 11 a Kozlí výpravu do pivovaru.

1. cena - nejlepší poměr nakoupeného piva na obyvatele obce
4x 50l sud Velkopovického Kozla 11 a Kozlí výpravu do pivovaru pro 5 - 10 lidí

2. cena
3x 50l sud Velkopopovického Kozla

3. cena
1x 50l sud Velkopopovického Kozla

* SDH XY nakoupí v termínu od 5. 9. 2017 00:00:01 hod. do 5. 10. 2017 23:59:59 hod. 8 kusů 50 litrových sudů piva Velkopopovický Kozel 11 (tj. 400 litrů) a 5 kusů 30 litrových sudů piva Velkopopovický Kozel Světlý (tj. 150 litrů). Celkem tedy SDH nakoupilo za dobu konání soutěže 550 litrů. Podle Českého statistického úřadu je k 1. 1. 2016 v obci XY registrováno 1 852 osob. Přepočet na jednu osobu činí 0,297 litrů. 

Podrobná pravidla soutěže naleznete zde.


Hlasování O Kozlovo nejhezčí hasičské auto / 28.08.2017

Právě jsme spustili hlasování v soutěži O Kozlovo nejhezčí hasičské auto. 

Hlasovat je možné zde až do půlnoci 3. září 2017.


Soutěž O Kozlovo nejhezčí hasičské auto / 01.08.2017

Připravili jsme pro vás letní soutěž

O Kozlovo nejhezčí hasičské auto

Vyfoťte vaše hasičské auto a pošlete nám jeho fotku se stručným popisem do 25. srpna 2017 na e-mail: hasici@motyl.cz. 

Od 28. srpna do 3. září 2017 bude probíhat veřejné hlasování na stránkách Hasičského roku s Kozlem a je jen na vás a vašem snažení, jakou cenu od Velkopovického Kozla vyhrajete.

Hraje se celkem o 8 sudů Velkopopovického Kozla 11 a Kozlí výpravu do pivovaru.

1. cena - fotka hasičského auta s nejvíce hlasy
4x 50l sud Velkopovického Kozla 11 a Kozlí výpravu pro 5 - 10 lidí

2. cena
3x 50l sud Velkopopovického Kozla

3. cena
1x 50l sud Velkopopovického Kozla

 
Více informací naleznete zde nebo na infolince 571 611 160.


Nový prezenter / 18.07.2017

Připravili jsme pro vás nový prezenter, který si můžete stáhnout v sekci O programu.

   

Ke stažení zde.


Promotým na Hasičských slavnostech / 06.06.2017

Promotým Hasičského roku s Kozlem se těší na setkání s vámi na Hasičských slavnostech v Litoměřicích.

Z tohoto důvodu bude ve čtvrtek a pátek omezen provoz infolinky.


Přijďte na 25. ročník Dne Kozla do Velkých Popovic / 01.06.2017

Přijďte v sobotu 10. června 2017 na nádvoří Velkopopovického pivovaru, oslavte s námi jubilejní 25. ročník Dne Kozla a odměňte se za celoroční poctivou práci! Na největší svátek všech kozlích fanoušků je připraven bohatý kulturní program a samozřejmě skvělé velkopopovické pivo. Poprvé bude na Dni Kozla čepován Velkopopovický Kozel Černý Nefiltrovaný a oblíbený Velkopopovický Kozel 11 z tanku. Gurmáni jistě ocení kromě tradičních pochoutek bohatou nabídku  poctivých polévek. Vstup na akci je zdarma.

Den Kozla je oslava dobrého piva a poctivého pivovarského řemesla. Seznámit se s ním můžete v rámci komentovaných prohlídek pivovaru, které budou začínat každých 10 min od 9:30 do 16:30. V průběhu celého dne budou navíc na několika místech areálu probíhat ukázky i jiných tradičních řemesel.  Návštěvníci se mohou letos těšit na výjimečné pivo Velkopopovický Kozel Černý Nefiltrovaný, který bude nabízen na Dni Kozla poprvé. Je uvařen ze čtyř druhů sladů, které mu dodávají vyváženou plnost a jemnou chuť s tóny karamelu a čokolády. Vedle černého pivního speciálu si můžete připít také nepasterizovaným Velkopopovickým Kozlem 11, který bude čepován ve vybraných stáncích přímo z tanku.  

Den Kozla se koná v areálu pivovaru ve Velkých Popovicích v sobotu 10. června od 10,30 hodin a vstup je zdarma.

Těšíme se na vás ve Velkých Popovicích!

Program:

Hlavní pódium
10:30 Zahájení Dne Kozla
10:45 – 12:00 Frajara Putika
12:30 – 13:30 Vltava
14:30 – 15:30 Děda Mládek Illegal Band
16:30 – 17:30 BUTY
18:15 – 19:15 Miro Žbirka

Blaník pódium
10:45 Zahájení 
12:00 – 13:00 Ivan Mládek
13:30 – 14:30 Xavier Baumaxa
15:15 – 16:15 Rangers – Plavci
17:00 – 18:00 Wabi Daněk

Pódium u polévek
12:00 – 18:00 Cimbálová muzika Pavla Šafaříka + akordeonista Jan Meisl

Srdečně zve

tým Hasičského roku s Kozlem


Nové prodejny / 20.04.2017

Seznam prodejen, které akceptují bonusové poukázky na pivo zdarma jsme rozšíli o další místa. Jedná se o síť prodejen JIP, prodejny Benstar, Lesko ve Zlíně a Winelife v Brně. Více naleznete v přehledu Kam pro Kozla.


Nový ročník a pravidla programu / 01.04.2017

Od 1. dubna vstupuje Hasičský rok s Kozlem do nového ročníku. Velice si vážíme vaší přízně značce Velkopopovický Kozel a našemu programu. Aktuálně je v programu zapojeno téměř 1 400 sborů dobrovolných hasičů z celé České republiky.

Pro nový ročník jsme připravili několik drobných úprav pravidel, které platí od 1 4. 2017.

 • Akci je nyní nutné registrovat před jejím konání, nejpozději však 7 dnů po jejím skončení. (původně 30 dnů)
   
 • Doklady za nakoupení pivo je nutné doložit nejpozději 30 dnů po konání akce. (původně 90 dnů)
   
 • Pivo Velkopopovický Kozel je možné nakoupovat jen u velkoobchodů.
   
 • Změna hodnoty poukazu na bonusové pivo zdarma při čerpání více než 26 poukázek/rok:

Při čerpání poukazů na bonusové pivo zdarma v počtu 1-25 ks za rok je hodnota odečtených Floriánů na tyto bonusové poukazy zdarma v hodnotách:

 • Pro získání poukazu na jeden 50 l KEG piva Velkopopovický Kozel Světlý je nutno disponovat na elektronickém účtu hodnotou 400 Floriánů.
   
 • Pro získání poukazu na jeden 50 l KEG piva Velkopopovický Kozel 11 je nutno disponovat na elektronickém účtu hodnotou 460 Floriánů.
   

Při čerpání poukazů na bonusové pivo zdarma v počtu 26 ks a více za rok je hodnota odečtených Floriánů na tyto bonusové poukazy zdarma v hodnotách:

 • Pro získání poukazu na jeden 50 l KEG piva Velkopopovický Kozel Světlý je nutno disponovat na elektronickém účtu hodnotou 600 Floriánů.
   
 • Pro získání poukazu na jeden 50 l KEG piva Velkopopovický Kozel 11 je nutno disponovat na elektronickém účtu hodnotou 690 Floriánů. 

​Děkujeme za pochopení a těšíme se na pokračující spolupráci

Tým Hasičského roku s Kozlem


Vánoční provozní doba infolinky / 16.12.2016

Vážené hasičky a hasiči,

opět máme po roce Vánoce a s ním i upravenou provozní dobu infolinky.

Provozní doba během vánočních dnů:

23. 12. 2016 zavřeno
26. 12. 2016 zavřeno

27. 12. 2016 od 8:00 do 12:00
28. 12. 2015 od 8:00 do 12:00
29. 12. 2015 od 8:00 do 12:00
30. 12. 2015 zavřeno

Pohodové vánoce a šťastný nový rok 2017

přeje Tým Hasičského roku s Kozlem


Infolinka mimo provoz! / 14.11.2016

Dne 15.11.2016 bude z technických důvodů infolinka mimo provoz.

Vaše dotazy rádi zodpovíme následující den.

Děkujeme za pochopení


Odměň se speciální várkou Kozla Florián a podpoř hasičský projekt / 05.08.2016

Velkopopovický Kozel již 11 let podporuje dobrovolné hasiče a letos pro vás uvařil speciální várku piva Florián.

Kupte si v srpnu v prodejnách COOP Kozla Floriána a přispějte tak k tomu, aby se ve vaší obci nebo městě žilo lépe. Velkopopovický Kozel ve spolupráci s Nadací Via daruje 1 % z ceny piva Florián na veřejně prospěšné aktivity dobrovolných hasičů.

Svým nákupem tak podpoříte projekty jako je obnova hasičských zbrojnic, opravy místních památek, péči o veřejný prostor nebo třeba kulturní a sousedské akce, které podporují budování místních vazeb a zachovávání tradic.

Sledujte náš web a brzy se dozvíte, jak může žádat o naši podporu.

Haste s Kozlem

 

 

Ke stažení zde.


Nové plakáty ke stažení / 07.07.2016

Připravili jsme pro vás ke stažení nové plákaty Hasičského roku s Kozlem. Neleznete je v sekci O programu ve formátech A4 a A3.


Navyšujeme počet Floriánů / 01.04.2016

Od 1.4.2016 navyšujeme hodnotu získaných Floriánů za nakoupený sud Velkopopovický Kozel 11 ze 60 na 70 Floriánů.

Navýšení se týká 30l sudů Velkopopovický Kozel 11 zakoupených na akce, které se konají od 1.4.2016 dále. 

A pozor, není to apríl.


Hasičský rok s Kozlem pokračuje / 30.03.2016

Od 1.4.2016 pokračuje další ročník věrnostního programu Hasičský rok s Kozlem. Veškeré naspořené Floriány se vám automaticky přesouvají do nového ročníku.

Novinkou nového ročníku je zvýšení počtu získaných Floriánů za 30l sud Velkopopovického Kozla 11 na 70 Floriánů.

Připravili jsme pro vás nový prezentační materiál, který je ke stažení zde.

Děkujeme vám, že stále patříte mezi aktivní sbory nejen v programu Hasičský rok s Kozlem, ale především na vašich vesnicích.

 

 


Přehled registrované akce na váš e-mail / 05.01.2016

Na základě vašich podnětů jsme připravili možnost nechat si zaslat sumarizaci registrované akce na e-mail.

Stačí, pokud při registraci akce přes webový formulář na stránkách www.hasicskyrokskozlem.cz uvedete váš e-mail, na který vám následně po odeslání registrace akce příjde její přehled.

Těšíme se na vaše další podněty, které nám pomáhají v rozvoji programu.


Vánoční zkrácená provozní doba infolinky / 16.12.2015

Vánoční čas přichází a s ním i upravená provozní doba infolinky.

Provozní doba během vánočních dnů:

21. 12. 2015 od 8:00 do 14:00 hod.
22. 12. 2015 od 8:00 do 14:00 hod.
23. 12. 2015 zavřeno
24. 12. 2015 zavřeno

25. 12. 2015 zavřeno
28. 12. 2015 od 8:00 do 14:00 hod.
29. 12. 2015 od 8:00 do 14:00 hod.
30. 12. 2015 zavřeno
31. 12. 2015 zavřeno
 1.  1. 2016 zavřeno

Pohodové vánoce a šťastný nový rok 2016

přeje Tým Hasičského roku s Kozlem


Nefunkční infolinka 4.12.2015 / 04.12.2015

Omlouváme se, ale v pátek 4.12.2015 nebude z technických důvodů fungovat infolinka. 

Děkujeme za pochopení


Aktuální seznam prodejen na poukázky VPK / 18.09.2015

Aktualizovali jsme seznam provozoven, kde můžete nakoupit pivo nebo uplatnit poukázky na bonusové pivo zdarma.

Aktuální prodejny naleznete v sekci Kam pro Kozla.


Setkání s Tiernachem Cassidym / 15.09.2015

V úterý 8.9.2015 proběhlo v pivovaru ve velmi přátelské atmosféře setkání dobrovolných hasičů s Tiernachem Cassidym, americkým hasičem, který zasahoval 11. září při teroristických útocích v New Yorku.

Tiernach poděkoval dobrovolým hasičům za jejich zásahy v letošním rekordně horkém létě a každému zástupci sboru předal odměnu ve formě 50l sudu, který věnoval Velkopopovický Kozel.

Dobrovolní hasiči si následně prohlédli pivovar a spolu s Tiernachem poobědvali v Kozlovně.

Více fotografií naleznete ve Fotogalerii.

   

   

   


Velkopopovický Kozel Florián / 30.07.2015

Vážení dobrovolní hasiči,

už pouze do konce srpna si můžete na vybraných velkoobchodech koupit novinku Velkopopovický Kozel Florián.

Tento řezaný ležák v sobě spojuje chuť světlého a černého piva a je věnován vám, dobrovolným hasičům. Vyzkoušet jste ho už mohli v láhvích v průběhu června v provozovnách COOP.

Nákup piva Kozel Florián je navíc zvýhodněn v programu Hasičský rok s Kozlem.

Za 50l sud Kozla Floriána získáte 130 Floriánů na váš účet.

Odměňte se nyní na vašich akcích pivem, které bylo věnováno přímo vám!

Seznam prodejen, kde aktuálně zakoupíte novinku Velkopopovický Kozel Florián stáhnete zde.


SDH Todně oslavily svou výhru / 25.06.2015

V jihočeských Todních se minulý víkend oslavovalo.

Místní sbor dobrovolných hasičů vyhrál ve velkopopovickém pivovaru na První společné ochutnávce piva Velkopopovický Kozel Florián první cenu - selátko na grilování a 5 sudů Velkopopovického Kozla.

Ještě jednou gratulujeme a přejeme dobrou chuť.

      

Více fotografií z oslavy naleznete ve fotogalerii.


Novinka! Kozel Florián / 29.05.2015

Náš pivovar podporuje dobrovolné hasiče již 10 let a vaše příběhy nás inspirovaly k uvaření speciálního piva, které je odměnou za vaši záslužnou dobrovolnou práci.

Novinka, Velkopopovický Kozel Florián, pojmenována po svatém Floriánovi, patronovi hasičů, v sobě spojuje chuť světlého a černého piva.

K dostání bude od počátku června do konce srpna v prodejnách uvedených na webových stránkách www.hasicskyrokskozlem.cz nebo exkluzivně v půllitrovém balení v prodejnách COOP v červnu.

Kozel Florián bude po dobu svého prodeje zvýhodněn v programu Hasičský rok s Kozlem.
Za 50l sud Kozla Floriána získáte 130 Fl. na váš účet.

Bohužel, z důvodu limitované edice, není možné za Floriány čerpat bonusové poukázky na sudy Kozel Florián. Nadále však můžete čerpat poukázky na Velkopopovický Kozel Světlý nebo 11.

Objednejte si novinku Velkopopovický Kozel Florián na vaše akce a odměňte se tak pivem věnovaným pouze vám!

Věříme, že vám tato specialita, řezaná jedenáctka, zachutná.

Seznam velkoobchodů, kde lze zakoupit sudy Kozla Floriána.


Velkopopovický Kozel Florián je odměnou pro všechny dobrovolné hasiče / 19.05.2015

Dobrovolní hasiči si zasluhují naší úctu. Jsou ochotní riskovat  pro záchranu jiných lidí a jejich majetku a zároveň v mnoha obcích odvádějí potřebnou a nezištnou práci jako organizátoři společenského a kulturního života. Jako poděkování za jejich úsilí se jim sládkové Pivovaru Velké Popovice rozhodli věnovat speciální pivo nazvané podle hasičského patrona Velkopopovický Kozel Florián. První sud se speciálním hasičským mokem byl slavnostně naražen v Pivovaru Velké Popovice v  sobotu 16. května za účasti dvanácti sborů dobrovolných hasičů z celé země.

„Náš pivovar podporuje dobrovolné hasiče již celé desetiletí. Příběhy dobrovolných hasičů nás inspirovaly k uvaření speciálního piva, které je odměnou za jejich záslužnou dobrovolnou práci,“ říká Vojtěch Homolka, obchodní sládek Pivovaru Velké Popovice. „Velkopopovický Kozel Florián v sobě spojuje chuť světlého a černého piva a věřím, že tato specialita zachutná nejen hasičům,“ dodává Vojtěch Homolka.

Slavnostní degustace v Pivovaru Velké Popovice se zúčastnilo 152 dobrovolných hasičů z celé České republiky. Byli svědky prvního naražení sudu sládkem pivovaru Vojtěchem Homolkou a následně si poměřili síly hned v několika disciplínách. Soutěžilo se ve správném čepování piva, znalostech procesu jeho vaření a v degustaci – porovnávání chutě Floriána s ostatními druhy piv, které se v pivovaru Velké Popovice vaří.

Velkopopovický Kozel Florián je řezaná jedenáctka pojmenovaná po svatém Floriánovi, který je patronem všech hasičů. Od počátku června si na něm mohou pochutnat nejen hasiči, ale i zákazníci prodejen COOP, ve kterých bude k dostání exkluzivně v půllitrovém balení za 9,90 Kč.

Základem dlouholeté spolupráce pivovaru Velké Popovice a dobrovolných hasičů je věrnostní program Hasičský rok s Kozlem, který odměňuje dobrovolné hasiče za jejich poctivou práci. Programu se účastní více než 1 000 hasičských sborů a další se mohou kdykoliv přihlásit na webu www.hasicskyrokskozlem.cz.

Fotografie ve větším rozlišení naleznete ve Fotogalerii.

Odkazy na další stránky o setkání:

                                                                                               


Nefunkční infolinka 19.5. do 9:00 / 18.05.2015

Vážení hasiči,

omlouváme se vám, ale zítra, tj. 19.5.2015 nebude z technických důvodů od 8:00 do 9:00 funkční infolinka.

Za případné komplikace se omlouváme.


Aktualizovaný seznam Kam pro kozla / 13.04.2015

V sekci Kam pro Kozla naleznete aktualizovaný seznam prodejen, ve kterých je možné uplatnit poukázky z věrnostního programu Hasičský rok s Kozlem.


Kozel předal ceny v soutěži o nejhezčí zbrojnici / 10.03.2015

5. a 6. března byly osobně předány zástupci Velkopopovického Kozla odměny vítězům jednotlivých krajů v soutěži „Kozel odměňuje nejhezčí hasičskou zbrojnici“.

Tato setkání doprovázela velmi příjemná atmosféra. Jak v Petroupimi tak i Křižanech došlo nejen na oficiální předání výhry, ale také na prohlídku zbrojnice, hasičské techniky a společné posezení u pohoštění.

Blahopřejeme vítězům a děkujeme za příjemné přijetí,

SDH Petroupim (Středočeský kraj)

   

   

 

SDH Křižanov (Vysočina)

       

Fotografie ve větším rozlišení naleznete ve fotogalerii.


Nejhezčí hasičské zbrojnice dostanou pivní odměnu od Velkopopovického Kozla / 23.02.2015

Soutěž „Kozel odměňuje nejhezčí hasičskou zbrojnici“ uspořádal Velkopopovický Kozel, který odměňuje dobrovolné hasiče a jejich poctivou práci již 10 let. O stupních vítězů rozhodla veřejnost v internetovém hlasování. Hasičské zbrojnice obdržely v obou krajích téměř 23 000 hlasů.

Středočeský kraj:

1. místo – SDH Petroupim

2. místo – SDH Střemy

3. místo – SDH Vranov

Kraj Vysočina:

1. místo – SDH Křižanov

2. místo – SDH Tis

3. místo – SDH Hodice

Sbory dobrovolných hasičů, které spravují oceněné zbrojnice, dostanou pivní odměnu od Velkopopovického Kozla. Vítěz se může těšit na čtyři 50litrové sudy s Velkopopovickým Kozlem, trkací půllitry a poukázky na Kozlí výpravu do pivovaru. Sbory na druhém a třetím místě obdrží sudy s velkopopovickým pivem a trkací půllitry.

Děkujeme všem hlasujícím a sborům dobrovolných hasičů za účast v soutěži.


Hlasování bylo ukončeno / 20.02.2015

Hlasování v soutěži Kozel odměňuje nejhezčí hasičskou zbrojnici ve Středočeském kraji a kraji Vysočina bylo ukončeno. V nejbližších dnech zveřejníme výsledky a budeme kontaktovat výherce. 

Všem zúčastněným sborům děkujeme za účast.


Hlasování spuštěno! / 11.02.2015

Až do 18. února můžete hlasovat o nejkrásnější hasičskou zbrojnici Středočeského kraj a kraje Vysočina.

O vítězích rozhodnete vy, svými hlasy.

Svůj hlas můžete dát zde.


PRODLUŽUJEME-Kozel odměňuje nejhezčí hasičskou zbrojnici / 19.01.2015

Poctivá hasičská zbrojnice si zaslouží poctivou odměnu od Kozla. Zapojte se do soutěže „Kozel odměňuje nejhezčí hasičskou zbrojnici“ a vyhrajte tradiční české pivo Velkopopovický Kozel. Hledáme ty nejhezčí zbrojnice sborů dobrovolných hasičů ve Středočeském kraji a v kraji Vysočina.

Nejhezčí zbrojnice v obou krajích odměníme pivem Velkopopovický Kozel a dalšími pivními cenami. O vítězi soutěže rozhodne široká veřejnost v internetovém hlasování. Vaši hasičskou zbrojnici můžete do soutěže registrovat nově do 10. února 2015 na e-mailu hasici@motyl.cz.

Soutěž je dvoukolová. V základním kole vyberou zástupci pivovaru Velké Popovice do 10. února 2015 z registrovaných účastníků sbory dobrovolných hasičů a jejich zbrojnice ze Středočeského kraje a z kraje Vysočina, které postoupí do finále. V následném finálovém kole bude od 11. února do 18. února 2015 probíhat veřejné hlasování na webu www.hasicskyrokskozlem.cz

Podrobná pravidla  soutěže a podmínky registrace naleznete zde.


Nové prodejny v seznamu Kam pro Kozla / 28.11.2014

Do seznamu jsme zařadili další dvě prodejny, kde lze nakoupit pivo Velkopopovický Kozel a také zde můžete uplatnit poukázky na bonusové pivo zdarma:

Královéhradecký kraj

OBCHOD S NÁPOJI - NOVÁK JIŘÍ, Náměstí Jiřího z Poděbrad 228, 508 01 Hořice

Karlovarský kraj

ELKO VELKOOBCHOD NÁPOJŮ S.R.O., Závodu Míru 166/66, 360 17 Karlovy Vary - Stará Role

 

Kompletní seznam naleznete v sekci Kam pro Kozla.


Nové logo Velkopopovického Kozla / 10.11.2014

Velkopopovický pivovar mírně upravil a aktualizoval svoje logo. Pokud si jej budete chtít stáhnout a používat při svých aktivitách, naleznete jej ve formátu jpg a png v záložce O programu ve spodní části.


Oslava společného 140. výročí / 30.10.2014

V sobotu 25. října se v pivovaru Velké Popovice uskutečnilo netradiční a unikátní hasičské setkání. Pivovarští pozvali do svého areálu 9 sborů dobrovolných hasičů z celé České republiky, které letos slaví 140. výročí založení stejně jako středočeský pivovar. Hasiči se během dne utkali v požárním útoku, poté společně s obchodním sládkem pivovaru narazili 140litrový dřevěný sud nefiltrovaného Velkopopovického Kozla a připili si k výročí.

Více informací k tomuto setkání naleznete v tiskové zprávě, ke stažení zde. 

Fotografie si můžete prohlednout ve fotogalerii.

    

    


Aktualizovaný seznam Kam pro Kozla / 06.10.2014

K 6.10.2014 jsme aktualizovali seznam, kde můžete nakoupit pivo Velkopopovický Kozel a současně uplatnit poukázky na bonusové pivo zdarma.

Aktualizovaný seznam naleznete v sekci Kam na Kozla nebo si jej můžete ve formátu pdf stáhnou zde.

Ze seznamu byly vyřazeny provozovny:
Velkoobchod Vrtal - Moravská Třebová
Prodejna Haná - Prostějov

 


Aktualizace provozoven / 01.08.2014

Aktualizovali jsme provozovny, kde můžete nakupovat pivo Velkopopovický Kozel a současně čerpat poukázky na pivo zdarma.

Seznam naleznete v sekci Kam pro Kozla. Případně si jej ve formátu pdf můžete stáhnout zde.

 

 


Nový prezentační materiál 2014 / 16.05.2014

Vydáváme nový prezentační materiál k věřnostnímu programu Hasičský rok s Kozlem, který mimo aktuální informace k programu, připomíná 140. výročí založení pivovaru Velkopopovický Kozel.

Tímto bychom vás rádi pozvali na jeho prohlídku, která je speciálně navržena pro sbory dobrovolných hasičů.

Více informací naleznete na prezenteru, který je ke stažení zde, případně k prohlédnutí.


Začíná nový Hasičský rok s Kozlem / 01.04.2014

Od 1.4.2014 opět začíná nový Hasičský rok s Kozlem (a není to apríl...). Připravili jsme pro Vás několik drobných změn a úprav programu.

- doklady o zakoupení piva Velkopopovický Kozel na Vámi registrovanou akci je nutné dodat nejpozději 90 dnů po skončení akce (původně platila doba 1 rok, tj. 365 dní)

- prodlužuje se platnost poukázky na pivo zdarma případně nákup v internetovém obchodě na 90 dnů ode dne uvedeného na poukázce (původně byla lhůta pro čerpání 30 dní)

- aktivním sborům je možné na základě dohody navýšit limit čerpání z 25 ks bonusových sudů na 40 ks/rok

Dále pro Vás připravujeme další drobné novinky, které můžete během tohoto ročníku očekávat. Sledujte naše webové stránky.

Sborům zapojených do programu děkujeme za jejich účast a těšíme se na Vaše další akce s Velkopopovickým Kozlem.


Úprava pravidel od 1.4.2014 / 10.03.2014

Od 1.4.2014 dochází k drobným změnám v pravidlech. Změny se týkají především oblasti dokládání dokladů na zaregistrované akce a platnosti poukázky na pivo zdarma nebo nákup v internetovém obchodě.

- doklady o zakoupení piva Velkopopovický Kozel na Vámi registrovanou akci je nutné dodat nejpozději 90 dnů po skončení akce (původně platila doba 1 rok, tj. 365 dní)

- prodlužuje se platnost poukázky na pivo zdarma případně nákup v internetovém obchodě na 90 dnů ode dne uvedeného na poukázce (původně byla lhůta pro čerpání 30 dní)

Pro další možné změny sledujte webové stránky www.hasicskyrokskozlem.cz. Připravujeme pro Vás další novinky.


Prodloužení provozu infolinky / 01.01.2014

Od 1. 1. 2014 je prodloužena provozní doby infolinky. Nově infolinka funguje: Po-Pá 08:00 - 15:30


Plechovky v programu končí! / 17.12.2013

Vážení příznivci plechovkového piva Velkopopovického Kozla, omlouváme se, ale pivovar Velkopopovický Kozel stahuje z programu Hasičský rok s Kozlem plechovkové pivo.

Od 1.1.2014 již nebude možné uplatnit poukázku na tento typ piva v žádné z prodejen uvedených na webu.

Od dnešního dne, tj. 17.12.2013, přestáváme tyto poukazy vydávat! 

Ty z Vás, kteří mají platný poukaz na plechovkové pivo, prosíme, směňte si jej nejpozději do konce letošního roku. V případě, že Vám poukaz propadne, zašlete jej zpět na naši adresu a Floriány Vám budou přičteny zpět na Váš účet.

Tým Hasičského roku s Kozlem 


Vánoční čas a provozní doba infolinky / 16.12.2013

Příjemné prožití vánočních svátků, šťastný Nový rok, mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů Vám přeje
Tým "Hasičského roku s Kozlem!"
Provozní doba infolinky po dobu vánočních svátků:
23.12.2013                             8:00-14:00
24. - 26.12.2013                    ZAVŘENO
27.12.2013                             8:00-14:00
30.12.2013                             8:00-14:00
31.12.2013 - 1.1.2014          ZAVŘENO
Do nového roku vykročíme společně 2. ledna 2014.
Na shledanou v novém roce!


Výpadek e-mailu a webových služeb / 04.12.2013

Ze dne 3. na 4. 12. proběhl výpadek serveru a e-mailu. Sbory, které registrovaly akce v tuto dobu prosíme o znovuzaslání registrací.

Omlouváme se za technické problémy

tým Hasičského roku s Kozlem


Aktualizovaný seznam Kam pro kozla / 06.11.2013

V sekci Kam pro Kozla naleznete aktualizovaný seznam prodejen, kde lze nakoupit pivo Velkopopovický Kozel a následně uplatnit poukázky na bonusové pivo zdarma.

Seznam prodejen byl aktuálně rozšířen o novou prodejnu: OBCHOD S NÁPOJI-NOVÁK JIŘÍ, Nám. Jiřího z Poděbrad 228, Hořice.


Registrace sboru a akce ON-LINE / 05.08.2013

Připravili jsme pro Vás novinku, možnost registrace akce nebo sboru on-line na webu Hasičského roku s Kozlem. I nadále však můžete využít standardních možností registrace telefonicky nebo e-mailem.


Speciální nabídka pro SDH! / 30.07.2013

Speciální nabídka Velkopopovického pivovaru pouze pro sbory dobrovolných hasičů!

Nevšední prohlídka „Buď chytřejší než Kozel“ za cenu běžné pouze pro vás! 

Co vás na prohlídce čeká?

 • Seznámíte se s bohatou historií malebného pivovaru, který nechal v 70 letech 19. stol. postavit baron František Ringhoffer. 
 • Nahlédnete pod pokličku tajemství výrobního procesu piva Velkopopovický Kozel.
 • V ležáckých sklepech ochutnáte nefiltrovaného a černého Kozla čepované z unikátního výčepu.
 • Do stáčírny lahví a sudů s plně automatizovanými linkami projdete tunelem s pivovodem dlouhým téměř 40 metrů.
 • Setkáte se s živým zvířecím maskotem pivovaru – kozlem Oldou.
 • Ve speciálním Kozlím obchodě najdete mnoho originálních dárků pro sebe a své přátele.

A tímto vším vás navíc provede náš kozlí maskot se svými soutěžemi a speciálními otázkami.

Exkurzi do pivovaru doporučujeme zakončit občerstvením v pivovarské restauraci Velkopopovická Kozlovna.

Tato nabídka platí pro skupiny 10ti a více osob.  Prohlídku si můžete objednat kdykoliv během otevírací doby. Do písemné objednávky uveďte název sboru a místo, odkud pochází. Cena prohlídky: 100 Kč / osoba

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Kontakt: Ivana Nováková
             Pivovar Velké Popovice
             Ringhofferova 1, 251 69 Velké Popovice
             Tel.: + 420 323 683 425
             E-mail: exkurze@kozel.cz
             E-shop: http://eshop.kozel.cz
             www.pivovar.kozel.cz


Náležitosti dokladu o nákupu piva / 14.06.2013

Od 1.4.2013 byla zavedena do pravidel věrnostního programu povinnost opatřit doklad razítkem sboru a podpisem zástupce SDH. Bez těchto náležitostí, není možné doklad uznat.

Dále vás žádáme o pečlivé hlášení Vašich akcí. Při registraci akce je bezpodmínečně nutné nahlásit:

- termín akce

- název akce

- předpokládaný počet návštěvníků

- předpokládaný počet a typ nakupovaných sudů na akci

 

Děkujeme, Váš tým Hasičského roku s Kozlem


Plakát ke stažení / 11.06.2013

Připravili jsme pro vás ke stažení plakát v novém designu. Je optimalizován na tisk ve formátu A4 a A3. V případě, že disponujete tiskárnou o větším formátu, napište si o vyšší tiskovou kvalitu.

                    

                   A4                                                           A3 


Hasiči, děkujeme! / 05.06.2013

Rádi bychom zde uvedli odkaz na velmi pěkně napsaný článek na jednom z blogů, který se vztahuje k aktuální situaci způsobené velkou vodou.

Celý tým Hasičského roku s Kozlem se přidává k díkům za vami dobře odváděnou práci.


Zveřejnění fotografií / 29.05.2013

Omlouváme se všem, jejichž některé fotografie nemohly být zveřejněny ve fotogalerii. Bohužel není možné zveřejnit na webu, zabývající se alkoholem, fotografie, na kterých jsou zobrazeny děti. Děkujeme za pochopení.


Nové foto ve fotogalerii / 21.05.2013

Právě jsme přidali další fotky z vašich akcí. Podělte se o své zažitky s ostatními sbory i vy a pošlete nám své fotografie z hasičských akcí. Zveřejníme je v sekci fotogalerie.


Aktualizovaný seznam Kam pro Kozla / 09.04.2013

V sekci Kam pro Kozla naleznete aktualizovaný seznam prodejen, kde lze nakoupit pivo Velkopopovický Kozel a následně uplatnit poukázky na bonusové pivo zdarma.

Seznam prodejen byl aktuálně rozšířen o novou prodejnu: CASH AND CARRY PIVNÍ ANDĚL, Průmyslová 1285, Havlíčkův Brod


Nové poukazy v oběhu! / 08.04.2013

Dnes byly do oběhu zařazeny nové poukazy na odběr piva zdarma z věrnostního programu. Jsou opatřeny novými grafickými a ochrannými prvky. Staré poukazy stále platí, tj. 30 dní od data vydání. Pokud by se náhodou vyskytl problém s uplatněním starých poukazů, neprodleně nás kontaktujte na infolince.


Aktualizace pravidel, POZOR! / 01.04.2013

Od 1.4.2013 platí nová, aktualizovaná pravidla.

Navíc od 1.5.2013 mohou prodejny, u kterých chcete uplatnit poukaz na pivo zdarma za získané Floriány, vyžadovat, abyste pivo na své akce nakupovali v prodejně, ve které chcete poukaz na pivo zdarma uplatnit. 
Tzn. žádáme Vás, abyste raději nakupovali pivo na akce v prodejně, kde následně budete chtít proplatit poukaz. Pokud tak neučíníte, může Vám prodejna odepřít plnění formou poukázky a nevydat Vám tak sud nebo plechovky zdarma. 
Seznam prodejen je uvedený na webových stránkách v sekci Kam pro Kozla. 

Pivo Velkopopovický Kozel Premium končí v naší nabídce, tudíž již nebudeme uznávat doklady o jeho nákupu a přeměňovat je na Floriány.

Omlouváme se za případné komplikace.

Váš tým Hasičského roku s Kozlem


Nový prezenter 2013 / 14.03.2013

Zde si můžete stáhnout nový prezenter na rok 2013 platný od 1.4. Naleznete v něm novinky, kontaktní údaje, ale především změny a stručná pravidla, které budou platit od 1. dubna 2013.

Pro stažení klikněte zde.

  


Sdílejte svoje zážitky z akcí / 07.03.2013

Pokud chcete zveřejnit své fotografie z akcí a podělit se tak s ostatními o své zážitky, pošlete je k nám na adresu hasici@motyl.cz a my je zveřejníme pod hlavičkou Vašeho sboru ve fotogalerii.


Spouštíme pro Vás nový web / 01.03.2013

Připravili jsme pro Vás úplně nové webové stránky zaměřené výhradně na věrnostní program Hasičský rok s Kozlem. Jejich prostřednictvím můžete nejen získávat opravdu aktuální informace o programu, ale také si ověřit aktuální stav Floriánů na Vašem účtu. Do budoucna plánujeme rozšířit jejich funkci o možnost registrace nových sborů a akcí.

Přejeme spoustu povedených akcí, Váš tým Hasičského roku s Kozlem.

 


Upozornění na změnu pravidel / 28.02.2013

Od 1.4.2013 dochází k drobným úpravám pravidel, jejich nové znění nalezntete na stránce Pravidla, případně O programu.

Nejdůležitější změny:

 • maximální množství bonusových sudů zdarma, které lze čerpat během jednoho roku (1.4.-31.3.) je 25 ks/sbor
   
 • doklady o nákupu piva Velkopopovický Kozel musí být opatřeny razítkem sboru a podpisem
   
 • plechovky Velkopopovický Kozel Světlý nahrazujeme pro Váš zájem Velkopopovickým Kozlem 11 za stejnou hodnotu Floriánů, tj. 150 Floriánů = 24 plechovek VPK 11
   
 • od 1.4. nebude možné čerpat poukazy na bonusové pivo zdarma Velkopopovický Kozel Premium

​Více naleznete v podrobných pravidlech.

Dotazy Vám rádi zodpovíme na infolince případně e-mailu.