Hasičský rok s Kozlem

Pivo

Aktualita

HRSK

Velkopopovický Kozel podporuje dobrovolné hasiče již 17 let. V rámci našeho programu Hasičský rok s Kozlem bychom Vám chtěli nabídnout nové produkty a zážitky, které lze za body v programu pořídit. A jelikož program děláme pro Vás, chtěli bychom se Vás zeptat, s čím jste v programu spokojeni, co Vám v něm chybí, anebo co byste rádi zlepšili. Za vyplněný dotazník Vám připíšeme 100 FLORIÁNŮ na Váš účet v hasičském roku s Kozlem!       

Dotazník prosím vyplňte ZDE

100 FLORIÁNŮ & LOSOVAČKA o 10 sudů piva!

Kromě odměny za vyplněný dotazník máme pro všechny sbory dobrovolných hasičů, které se ankety zúčastní, připravenu speciální LOSOVAČKU o celkem 10x 30L KEG piva Kozel světlý. Šťastným výhercům v prvním týdnu v prosinci 2019 doručíme poukaz na odběr výše uvedeného sudu se standardní platností 90 dnů.

BUĎTE RYCHLÍ A ZÍSKEJTE VÍCE DO LOSOVAČKY!

Pro prvních 500 sborů, které odešlou řádně vyplněný dotazník Hasičský rok s Kozlem, máme připraveny další losy navíc, které zdvojnásobí vaši šanci na výhru jednoho z deseti sudů piva.

NAKUPUJTE A VYHRAJTE PIVO!

Za každý doložený nákup piva Kozel 4x 50L KEG získáte los navíc. Pokud budete rychlí a chytří, vaše šance na výhru se ztrojnásobí.

Akce se můžete zúčastnit v termínu od 16.října 2019 do 15. listopadu 2019!

Akce platí ve velkoobchodech uvedených zde. (http://hasicskyrokskozlem.cz/kam-pro-kozla)

Více informací naleznete na www.hasicskyrokskozlem.cz  Navštivte vybraný velkoobchod a získejte Floriány navíc!

 

Nezapomenutelný Halloween a krásné babí léto přeje Velkopopovický Kozel.