Hasičský rok s Kozlem

Pivo

Aktualita

ŠŤASTNÉ A VESELÉ PLESY

PLESOVÁ SEZÓNA S KOZLEM

Plánování hasičských bálů je v plném proudu a ve Velkých Popovicích Vám opět můžeme pomoci. Letos jste zorganizovali již stovky plesů nebo hasičských bálů a rádi bychom Vás informovali, že i pro nadcházející týdny máme pro Vás připraveny výhody v podobě plesových HAPPY DAYS tak, abyste mohli akci zaregistrovat třeba již do konce letošního roku a měli výrazně větší šanci, že Floriány navíc připlují na Váš účet.

NOVÉ ŠŤASTNÉ DNY PRO HASIČE OD 20. 12. 2019 AŽ DO KONCE LEDNA 2020.

Prvních 300 sborů, které ve vyhlášené Šťastné dny zaregistrují alespoň 4x 50L KEG piva Kozel na připravovanou akci, získá navíc bonus 100 Floriánů, které mu budou připočteny ihned po zaslání daňového dokladu o zaplacení objednaných sudů piv. O připsání Floriánů rozhodují čas registrace akce na www.hasicskyrokskozlem.cz, splnění počtu objednaných sudů a povinnost zaslat doklad o úhradě piv do 29. 2. 2020. Přehled SDH, které získaly 100 Floriánů navíc bude zveřejněn na webu programu.

Akce platí ve velkoobchodech uvedených zde. (http://hasicskyrokskozlem.cz/kam-pro-kozla)

Registrujte akci na www.hasicskyrokskozlem.cz, navštivte vybraný velkoobchod a soutěžte o Floriány navíc!

Provoz infolinky programu Hasičský rok s Kozlem bude přerušen od 21. prosince 2019 až do 2. ledna 2020. Veškeré nové akce můžete registrovat přes web, případně doregistrovat v novém roce.

Dobrou volbu při plánování hasičských plesů, krásné Vánoce a šťastný nový rok přeje Velkopopovický Kozel.