Hasičský rok s Kozlem

Pivo

Jak na to

Zde uvádíme nejčastější dotazy, s kterými se setkáváme při komunikaci s Vámi. V případě, že zde nenaleznete odpovědi na své otázky, kontaktujte naši infolinku.

Kdy bude akce končit?
Hasičský rok s Kozlem je věrnostní program, jeho trvání zatím není časově nijak omezeno. Během 1 roku (1.4.-31.3.) však může sbor z tohoto programu vyčerpat zdarma maximálně 25 bonusových sudů. 

Kde mohu nakoupit pivo na akci?
Pivo Velkopopovický Kozel nakupte v prodejnách uvedených na těchto webových stránkách v sekci Kam pro Kozla. Tentýž seznam je také uveden na stránkách Velkopopovického Kozla, tj. www.kozel.cz. V těchto prodejnách také můžete uplatnit poukázky na bonusové pivo zdarma.

Zaregistroval jsem sbor, akci a nakoupil pivo, co mám dělat dál, abych mohl čerpat bonusové pivo zdarma?
Opatřete doklady o nákupu piva razítkem sboru a podpisem a pošlete (e-mailem, poštou) nejpozději do 30 dnů od konání akce na naši adresu. Nezapomeňte uvést, zda chcete čerpat bonusové pivo zdarma, poukázku do internetového obchůdku nebo jen připsat Floriány na účet.

Kde zjistím aktuální stav na svém kontě?
Stav Floriánů nově zjistíte na tomto webu (hlavní stránka), kde zadáte svoje identifikační číslo SDHxxxx. Stav Floriánů Vám také sdělí pracovníci na infolince nebo při e-mailové komunikaci. Každý měsíc je také zasílán e-mailem zůstatek na účtech všem sborům, které při registraci uvedly e-mailovou adresu. 

Co je to identifikační číslo a kde jej mohu získat?
Identifikační číslo se přiřazuje automaticky při registraci sboru do věrnostního programu a bude vám zasláno e-mailem. Pokud své číslo neznáte, kontaktujte naši infolinku, kde vám jej sdělí.

Jak si mám požádat o poukázku na bonusové pivo zdarma nebo nákup v internetovém obchůdku?
Kontaktujte infolinku nebo požádejte o vydání poukázky e-mailem. Nezapomeňte uvést, o jaký typ piva máte zájem a o kolik poukázet žádáte. U poukázky do internetového obchodu uveďte v jaké hodnotě si ji přejete vystavit. Všechny typy poukázek mají 90denní platnost.

Chci čerpat jako bonusové pivo zdarma Velkopopovický Kozel v 30l sudu!
Bohužel, pivo v 30l sudech nelze čerpat jako bonusové pivo zdarma, ale pokud jej nakoupite na Vaši akci, započteme Vám za každý takový sud 60 Floriánů na Váš účet.

Mohu za své Floriány čerpat poukázky na pivo Velkopopovický Kozel Premium?
Bohužel, od 1.4.2013 nelze čerpat jako bonusové pivo Velkopopovický Kozel Premium. Od tohoto data je pivo Velkopopovický Kozel Premium vyřazeno z nabídky věrnostního programu a ani za jeho nákup nelze připočíst na Váš účet Floriány.

Mohu za své Floriány čerpat poukázky na pivo Velkopopovický Kozel Florián?
Bohužel, Velkopopovický Kozel Florián je speciální pivo, které je v prodeji od června do konce srpna 2015. Pokud jej nakoupíte na akci a řádně doložíte doklady, získáte za nákup 50l sudu 130 Floriánů. Čerpat z programu, tj. získat bonusové poukázky na jeho odběr však z časového hlediska není možné.

Kde mohu uplatnit poukázky na bonusové pivo zdarma?
Poukázky můžete uplatnit v prodejnách uvedených v sekci Kam pro Kozla, seznam také naleznete na webových stránkách Velkopopovického Kozla v sekci O pivovaru v podsekci Kontakty.

Jak mám uplatnit poukázku do internetového obchodu?
Proveďte nákup v internetovém obchůdku Velkopopovického Kozla. V nákupním košíku při objednání následně uveďte do pole "Poznámka" unikátní kód z poukázky a název SDH (pole "Poznámka" se nachází až na úplném závěru objednávkového procesu, tj. při finálním potvrzení objednávky). Poukázku nikam neposílejte.

Mohu poukázku do internetového obchodu uplatnit i v kamenné prodejně Velkopopovického Kozla?
Ano, nakupovat můžete i v kamenném obchůdku a dárky si převzít osobně. Před návštěvou však kontaktujte kamennou prodejnu a ujistěte se o dostupnosti Vámi vybraného zboží.

Co mám dělat, když na poukázce vypršela platnost?
Každá poukázka má od 1.4.2014 prodlouženou platnost na 90 dní. Pokud poukázka propadla, zašlete ji fyzicky zpět na naši adresu a kontaktujte infolinku. Oznamte, zda chcete poukázku vyměnit nebo stornovat a navést zpět odečtené Floriány na Váš účet.

Můžete mi poskytnout sponzorský dar?
Bohužel, jsme pouze reklamní agentura organizující tento věrnostní program pro Velkopopovického Kozla a tudíž máme velmi omezené možnosti v poskytování sponzorských darů.

Můžete mi zajistit na naši akci stan, výčepní zařízení nebo závoz sudů piva?
Bohužel, jsme pouze reklamní agentura (viz výše). Obraťte se s tímto na Obchodně distribuční centrum Plzeňského Prazdroje. Kontakty na infolinku naleznete na webových stránkách Plzeňského Prazdroje.

Váš tým Hasičského roku s Kozlem